Obrazek

Jak pobierać z Rapidek.pl ?

Instrukcja pobierania plików za pomocą przeglądarki i Menagerów Pobierania.

Wszelkie sprawy związane z Rapidek.pl (Lista serwisów, Konkursy, Ogłoszenia)

* Autor Tematu *
Rapidek

Rapidek: 100 %

Rapidek: 100 %

Rapidekforum: 13.32 %

Rapidekforum: 13.32 %
Posty: 53
Dołączył: 30 lip 2019
Polubienia (udzielone): 3
Polubienia (otrzymane): 3
Status: Offline

Jak pobierać z Rapidek.pl ?

#1

Post autor: Rapidek » 18 cze 2020, 22:14

Informacje początkowe:


1. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to zarejestruj się na Rapidek.pl
2. Aby móc pobierać pliki musisz posiadać dostępny transfer. W tym celu Doładuj Rapidka jednym z dostępnych pakietów. Masz do wyboru pakiety czasowe (Rapidek czasowy) ważne określoną liczbę dni i pakiety transferowe (Rapidek transferowy) ważne bezterminowo. Możesz także otrzymać dostęp do pakietów za darmo biorąc udział w Naszych regularnych konkursach lub za aktywne korzystanie z Rapidek.pl i Rapidekforum.pl
3. Pobierać możesz ze wszystkich serwisów wymienionych TUTAJ
4. Pobierać można zarówno pojedyncze linki jak i wiele linków jednocześnie.
5. Serwis jest przystosowany do takich przeglądarek jak: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Microsoft Internet Explorer (na pozostałych przeglądarkach także powinien funkcjonować poprawnie).
6. Pliki pobierać można także poprzez zewnętrzne programy: jdownloader2 (Darmowy) i Internet Download Manager (Płatny po 30 dniach)Pobieranie za pomocą przeglądarki:


1. W pasku przeglądarki wpisujemy Rapidek.pl i logujemy się na swoje konto.

2. W Panelu Klienta wybieramy Pobierz pliki. Wklejamy link(i) który chcemy pobrać do ramki Pobierz pliki, a następnie klikamy na dole Sprawdź linki.

Obrazek


3. Sprawdzamy Status czy link jest oznaczony jako Dostępny. Jeśli tak to po lewej stronie zaznaczamy mały kwadrat, a następnie klikamy przycisk na dole Pobierz zaznaczone pliki do Rapidka.

ObrazekOpis komunikatów:


1. Komunikat informuje Nas, że link, który chcemy pobrać nie istnieje (plik mógł zostać usunięty lub wprowadziliśmy nieprawidłowy link):

Obrazek


2. Komunikat informuje Nas, że na Naszym koncie nie posiadamy wystarczająco transferu, aby pobrać dany plik. W tym celu Doładuj Rapidka jednym z dostępnych pakietów.

Obrazek

Pobieranie za pomocą jdownloader2:


1. Rekomendujemy pobieranie za pomocą tego programu, ponieważ jest w pełni darmowy!
2. Pobierz jdownloader2 klikając na ikonę systemu operacyjnego którego używasz, a następnie na na link, który się pojawi.

Obrazek

3. Zainstaluj program na swoim komputerze (podczas instalacji odznacz dodatkowe programy, które są domyślnie instalowane, jeśli ich nie potrzebujesz)
4. Po uruchomieniu musimy skonfigurować program, żeby automatycznie pobierał pliki ze wszystkich obsługiwanych serwisów, używając do tego konta Rapidka. W tym celu przechodzimy do sekcji Ustawienia, a następnie po lewej stronie klikamy na Menadżer Kont i klikamy na przycisk + Dodaj (lub od razu w lewym dolnym rogu klikamy na Dodaj Konto Premium...).

Obrazek

5. W oknie, które się pojawiło, w miejscu lupy (Wybierz Serwis) wpisujemy "rapidek", a na dole (Wprowadź dane swojego konta Rapidek.pl) wpisujemy swój login i hasło do konta Rapidek.pl. Na sam koniec klikamy na przycisk Zapisz.

Obrazek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość