Obrazek

Jak pobierać z Rapidek.pl ?

Instrukcja pobierania plików za pomocą przeglądarki i Menagerów Pobierania.

Wszelkie sprawy związane z Rapidek.pl (Lista serwisów, Konkursy, Ogłoszenia)

* Autor Tematu *
Rapidek

Rapidek: 100 %

Rapidek: 100 %

Rapidekforum: 13.32 %

Rapidekforum: 13.32 %
Posty: 55
Rejestracja: 30 lip 2019
Polubienia (udzielone): 3
Polubienia (otrzymane): 3
Status: Offline

Jak pobierać z Rapidek.pl ?

#1

Post autor: Rapidek » 18 cze 2020, 22:14

Informacje początkowe:


1. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to zarejestruj się na Rapidek.pl
2. Aby móc pobierać pliki musisz posiadać dostępny transfer. W tym celu Doładuj Rapidka jednym z dostępnych pakietów. Masz do wyboru pakiety czasowe (Rapidek czasowy) ważne określoną liczbę dni i pakiety transferowe (Rapidek transferowy) ważne bezterminowo. Możesz także otrzymać dostęp do pakietów za darmo biorąc udział w Naszych regularnych konkursach lub za aktywne korzystanie z Rapidek.pl i Rapidekforum.pl
3. Pobierać możesz ze wszystkich serwisów wymienionych TUTAJ
4. Pobierać można zarówno pojedyncze linki jak i wiele linków jednocześnie.
5. Serwis jest przystosowany do takich przeglądarek jak: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Microsoft Internet Explorer (na pozostałych przeglądarkach także powinien funkcjonować poprawnie).
6. Pliki pobierać można także poprzez zewnętrzne programy: jdownloader2 (Darmowy) i Internet Download Manager (Płatny po 30 dniach)


UWAGA!
Na Allegro w Naszym Sklepie Rapidek_pl sprzedajemy także specjalnie wygenerowane konta do konkretnego serwisu np. chomikuj. W takim przypadku otrzymujemy już gotowe dane do logowania (login i hasło) a login będzie miał postać np. chomikuj_123456789.
Tego typu konta posiadają swoje określone cechy:

1. Nie ma na nich ograniczenia czasowego. Jeśli kupiliśmy konto z dostępem 5 GB chomikuj to transfer ten jest bezterminowy.
2. Konta nie są objęte procentowym zwiększeniem liczenia transferu. Oznacza to, że jeśli kupiliśmy np. konto z dostępem 5 GB chomikuj to dokładnie do pobrania mamy 5 GB z serwisu chomikuj.
3. Konta te służą tylko do pobierania z określonego serwisu. Jeśli kupiliśmy wygenerowane konto chomikuj to na tym koncie Rapidek nie pozwoli Nam pobrać plików z jakichkolwiek innych serwisów typu rapidu itp.
4. Na takim koncie nie możemy zmienić hasła, adresu email, numeru telefonu.
5. Rapidek nie pozwoli również na doładowanie takiego konta.

Reasumując - są to specjalnie wygenerowane konta służące pobieraniu z konkretnego, jednego serwisu. Po wyczerpaniu takiego transferu takie konto staje się bezużyteczne.Pobieranie za pomocą przeglądarki:


1. W pasku przeglądarki wpisujemy Rapidek.pl i logujemy się na swoje konto.

2. W Panelu Klienta wybieramy Pobierz pliki. Wklejamy link(i) który chcemy pobrać do ramki Pobierz pliki, a następnie klikamy na dole Sprawdź linki.

Obrazek


3. Sprawdzamy Status czy link jest oznaczony jako Dostępny. Jeśli tak to po lewej stronie zaznaczamy mały kwadrat, a następnie klikamy przycisk na dole Pobierz zaznaczone pliki do Rapidka.

ObrazekOpis komunikatów:


1. Komunikat informuje Nas, że link, który chcemy pobrać nie istnieje (plik mógł zostać usunięty lub wprowadziliśmy nieprawidłowy link):

Obrazek


2. Komunikat informuje Nas, że na Naszym koncie nie posiadamy wystarczająco transferu, aby pobrać dany plik. W tym celu Doładuj Rapidka jednym z dostępnych pakietów.

Obrazek

Pobieranie za pomocą jdownloader2:


1. Rekomendujemy pobieranie za pomocą tego programu, ponieważ jest w pełni darmowy!
2. Pobierz jdownloader2 klikając na ikonę systemu operacyjnego którego używasz, a następnie na na link, który się pojawi.

Obrazek

3. Zainstaluj program na swoim komputerze (podczas instalacji odznacz dodatkowe programy, które są domyślnie instalowane, jeśli ich nie potrzebujesz)
4. Po uruchomieniu musimy skonfigurować program, żeby automatycznie pobierał pliki ze wszystkich obsługiwanych serwisów, używając do tego konta Rapidka. W tym celu przechodzimy do sekcji Ustawienia, a następnie po lewej stronie klikamy na Menadżer Kont i klikamy na przycisk + Dodaj (lub od razu w lewym dolnym rogu klikamy na Dodaj Konto Premium...).

Obrazek

5. W oknie, które się pojawiło, w miejscu lupy (Wybierz Serwis) wpisujemy "rapidek", a na dole (Wprowadź dane swojego konta Rapidek.pl) wpisujemy swój login i hasło do konta Rapidek.pl. Na sam koniec klikamy na przycisk Zapisz.

Obrazek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość