Obrazek

[PC] Life Goes On: Done to Death (2014)

Life Goes On to przesycona czarnym humorem gra platformowa z elementami logicznymi, w której śmierć stanowi główny środek do osiągnięcia celu. Za jej powstanie odpowiada debiutujące, kanadyjskie studio Infinite Monkeys, które prototyp opracowało na potrzeby imprezy Global Game Jam 2012. Pierwsza komercyjna wersja gry, zatytułowana po prostu Life Goes On, ukazała się na komputerach PC w kwietniu 2014 roku.

Gry edukujące, wymagające logicznego myślenia, familijne

* Autor Tematu *
Olej

Uplinker

Uplinker

Rapidekforum: 39.96 %

Rapidekforum: 39.96 %
Posty: 1561
Rejestracja: 26 kwie 2020
Status: Offline

[PC] Life Goes On: Done to Death (2014)

#1

Post autor: Olej » 23 cze 2020, 10:44


Life Goes On: Done to Death (2014)
Obrazek

Obrazek

Life Goes On to przesycona czarnym humorem gra platformowa z elementami logicznymi, w której śmierć stanowi główny środek do osiągnięcia celu. Za jej powstanie odpowiada debiutujące, kanadyjskie studio Infinite Monkeys, które prototyp opracowało na potrzeby imprezy Global Game Jam 2012. Pierwsza komercyjna wersja gry, zatytułowana po prostu Life Goes On, ukazała się na komputerach PC w kwietniu 2014 roku. Nieco ponad rok później na rynku pojawiła się ulepszona edycja tytułu pod nazwą Life Goes On: Done to Death, która trafiła nie tylko do użytkowników pecetów, ale także na PlayStation 4, a z czasem na Nintendo Switch.

Fabuła
Fabuła gry Life Goes On obraca się wokół postaci króla, którego głównym pragnieniem jest żyć wiecznie. Dlatego też wysyła on swych wiernych rycerzy na poszukiwanie mitycznego pucharu życia, zapewniającego swemu właścicielowi nieśmiertelność. Problem w tym, że droga do celu wymagać będzie od nich bezgranicznego poświęcenia, a niejednokrotnie oddania własnego życia.

Mechanika
Podczas zabawy przejmujemy kontrolę nad kolejnymi rycerzami, których zadaniem jest przedarcie się przez kilkadziesiąt zróżnicowanych poziomów o rosnącym stopniu trudności, osadzonych w czterech różnych światach: kopalniach, górach, zamku i ruinach. W pierwotnej wersji gry było ich tylko 30, jednak edycja Done to Death rozszerzyła tę liczbę do 65. Ścieżka do pucharu, czekającego na końcu każdego z etapów, najeżona jest rozmaitymi przeszkodami: poczynając od wilczych dołów i przepaści, aż po strumienie ognia i podmuchy mroźnego powietrza, zamieniające śmiałków w kostkę lodu. Przyjdzie nam również zmierzyć się z potężnym bossem.

Niestety nasi rycerze nie mają zbyt wielkich możliwości manipulowania otoczeniem, a jedynym sposobem pokonania wielu pułapek jest poświęcenie jednego lub kilku z nich po to, aby pozostali mogli przejść dalej. W tym celu możemy np. nabić rycerza na wystające kolce, by stworzyć bezpieczne przejście, albo zamrozić go, aby po nim wspiąć się wyżej. Możemy także wystrzelić go z armaty w kierunku umieszczonego w niedostępnym miejscu przycisku. W grze nie ma limitu czasu ani uśmierconych rycerzy, więc podczas zabawy można szastać ich życiem do woli. Twórcy pomyśleli jednak o wyzwaniach, polegających na jak najszybszym przejściu poziomu lub zabiciu jak najmniejszej liczby rycerzy.

Mimo dość makabrycznej mechaniki, która wymusza na graczu poświęcanie kolejnych ludzkich istnień, każdy z rycerzy ma własne imię, a w miarę postępów rozgrywki zdobywać może nowe elementy ubioru, pozwalające na jego personalizację.

Kwestie techniczne
Gra Life Goes On jest kolejnym przykładem wykorzystania dwuwymiarowych teł oraz trójwymiarowych modeli postaci i elementów otoczenia, czyli rozwiązania często stosowanego w przypadku współczesnych gier platformowych. Deweloperzy ze studia Inifinite Monkeys położyli też spory nacisk na aspekty humorystyczne, a luźna atmosfera produkcji idzie w parze z kolorową, niemal bajkową oprawą wizualną.


Obrazek

Kod: Zaznacz cały

1- Unpack, burn or mount
2- Install the game
3- Copy the cracked content from PROPHET dir
4- Go To Hell!

Rozmiar/Total Size (WinRaR) 270 MB
Zawartosc Uploadu: PLIK .ISO, .NFO, sfv
Rodzaj Kompresji: .rar
Wersja Jezykowa: PL
Dane Naprawcze: 3%
Haslo: BRAK

Wymagania sprzętowe Life Goes On: Done to Death
PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Core 2 Duo 2,4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB, 150 MB HDD, Windows XP

Obrazek

Kod: Zaznacz cały

https://rapidu.net/3645632075/Life.Goes.On.Done.to.Death.PROPHET.rar

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość