Obrazek

[PC] Strike Suit Zero (2013)

Strike Suit Zero to zręcznościowa gra akcji w realiach science-fiction, w której wcielamy się w pilota tytułowego Strike Suit – specyficznego pojazdu, który może funkcjonować w przestrzeni kosmicznej jako myśliwiec lub robot bojowy. Za produkcję tytułu odpowiada niezależne studio Born Ready Games.

Strzelanki, wojenne, szpiegowskie, skradanki - FPS, TPS

* Autor Tematu *
Olej

Uplinker

Uplinker

Rapidekforum: 39.96 %

Rapidekforum: 39.96 %
Posty: 1561
Rejestracja: 26 kwie 2020
Status: Offline

[PC] Strike Suit Zero (2013)

#1

Post autor: Olej » 24 cze 2020, 12:34

Strike Suit Zero (2013)
Obrazek

Obrazek

Strike Suit Zero to zręcznościowa gra akcji w realiach science-fiction, w której wcielamy się w pilota tytułowego Strike Suit – specyficznego pojazdu, który może funkcjonować w przestrzeni kosmicznej jako myśliwiec lub robot bojowy. Za produkcję tytułu odpowiada niezależne studio Born Ready Games.

Akcja omawianej pozycji toczy się w roku 2299. Ludzkość wzniosła się ku gwiazdom i rozpoczęła politykę kolonialną. Niestety po latach ekspansji kolonie ogłosiły niezależność i wszczęły walkę przeciwko ziemskiej władzy (United Nations of Earth), dążąc do zniszczenia naszej macierzystej planety. Wcielamy się w rolę podrzędnego pilota stojącego po stronie U.N.E., który wkrótce po pierwszych starciach, stoczonych za linią frontu, trafia w centrum wydarzeń. Dzieje się to za sprawą jego wejścia w posiadanie eksperymentalnego pojazdu nieznanego pochodzenia o nazwie Strike Suit, co następuje po dotarciu przez bohatera do źródła pewnego tajemniczego sygnału.

Jednak Strike Suit nie jest jedynym typem statku, za sterami którego możemy usiąść w omawianej grze. Zanim położymy ręce na tym cacku, mamy szansę spróbować swoich sił, pilotując trzy inne rodzaje jednostek: interceptory, myśliwce i bombowce. Akcja w Strike Suit Zero jest dynamiczna, choć nie brakuje tu również pierwiastka taktycznego. Co ciekawe, mimo zaawansowanej broni w posiadaniu naszej postaci, nie jesteśmy centralnym punktem każdej bitwy – potyczki wrogich flot toczą się swoim rytmem, podczas gdy my wykonujemy tylko określone zadania w wybranych sektorach (jakkolwiek często mają one strategiczne znaczenie).

Jak wspomniano we wstępie, Strike Suit posiada dwa tryby działania – jako szybki myśliwiec (tryb pościgu) oraz jako mech o potężnej sile ognia i znacznej mobilności (tryb ataku). Pole walki możemy obserwować z perspektywy pierwszej (kokpit) lub trzeciej osoby. Jeśli chodzi o walkę, na szczególną uwagę zasługują epickie starcia ze statkami matkami, podczas których krążymy wokół gigantycznej jednostki, szukając jej słabych punktów. Warto również mieć na względzie to, że fabułę można doprowadzić do jednego z kilku zakończeń, zależnie od wykonywanych (lub nie) zadań dodatkowych i podejmowanych wyborów.

Pod względem technicznego zaawansowania oprawa graficzna nie stoi może na najwyższym poziomie, lecz należy pamiętać, że mamy tu do czynienia z produkcją niezależną. Na uznanie zasługuje natomiast strona artystyczna produkcji – za projekty statków odpowiada japoński artysta Junji Okubo, który pełnił tę samą rolę przy produkcji gry Steel Battalion oraz filmu animowanego Appleseed: Ex Machina. Należy również wspomnieć o ścieżce dźwiękowej, skomponowanej przez Paula Ruskaya, czyli twórcę muzyki w grach z kultowej serii Homeworld.

Strike Suit Zero oferuje wyłącznie rozgrywkę dla samotników – deweloper nie pokusił się o implementację trybu multiplayer.


Obrazek

Kod: Zaznacz cały


Rekomendowane: Quad Core 2.7 GHz, 4 GB RAM (8 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 1024 MB (GeForce GTX 560 lub lepsza), 3 GB HDD, Windows Vista/7/8

Instrukcja:
1. Wypakuj archiwum
2. Zamontuj lub wypal
3. Zainstaluj grę
4. Graj

Opis uploadu:
Wielkość: 1.35 GB
Kompresja: rar
Dane naprawcze: 10%
Zawartość: plik .iso
Wersja językowa: angielska

Obrazek

Kod: Zaznacz cały

http://rapidekshare.com/file?id=1b6f7e6c81f74d4fa3b3376bcf9861cd

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość