Obrazek

[PC] Calvino Noir (2015)

Calvino Noir to wydana na pecety skradankowa platformówka. Opracowało ją studio Calvino Noir Ltd., założone specjalnie z myślą o wyprodukowaniu tej właśnie produkcji.

Strzelanki, wojenne, szpiegowskie, skradanki - FPS, TPS

* Autor Tematu *
Olej

Uplinker

Uplinker

Rapidekforum: 39.96 %

Rapidekforum: 39.96 %
Posty: 1561
Rejestracja: 26 kwie 2020
Status: Offline

[PC] Calvino Noir (2015)

#1

Post autor: Olej » 17 cze 2020, 16:50

Calvino Noir (2015)
Obrazek

Obrazek

Calvino Noir to wydana na pecety skradankowa platformówka. Opracowało ją studio Calvino Noir Ltd., założone specjalnie z myślą o wyprodukowaniu tej właśnie produkcji.

Zgodnie z tytułem, główną inspiracją dla autorów były filmy z gatunku czarnego kryminału. Akcja przenosi nas do lat 30-tych ubiegłego wieku, a gracze obejmują kontrolę nad drużyną złodziei dokonujących zuchwałych skoków. Wśród członków zespołu możemy znaleźć takie postacie jak dezerter imieniem Wilt, który uciekł z armii brytyjskiej w trakcie I wojny światowej, idealistyczna sierota Siska czy specjalista od broni chemicznej Arno. Każda postać posiada unikalne umiejętności oraz ekwipunek i tylko ścisła współpraca między kryminalistami zapewni nam sukces.

Podczas kampanii podejmujemy się szeregu trudnych skoków, które połączone zostały bogatą fabułą opowiadaną w stylu epizodycznym. Mapy zbudowane są z trójwymiarowych obiektów, ale rozgrywka toczy się w dwóch wymiarach. Każdą akcję trzeba starannie zaplanować, co wymaga przeprowadzania zwiadów i gromadzenia informacji. Gdy jesteśmy już gotowi, przychodzi czas na zrealizowanie planu z chirurgiczną precyzją. Gracze zmuszeni są do unikania strażników, obchodzenia zabezpieczeń oraz rozwiązywania zagadek.

Wszystkie lokacje zostały zaprojektowane tak, jak gdyby były prawdziwymi miejscami. Przykładowo, próbując się dostać do środka kościoła nie znajdziemy w jego planach architektonicznych wygodnie rozmieszczonych szybów wentylacyjnych, ani miejsc idealnie nadających się do ukrycia przed patrolem. Wymusza to na graczach planowanie akcji z dużym wyprzedzeniem, gdyż nigdy nie można liczyć na to, że w razie popełnienia błędu projekt poziomu pozwoli nam uniknąć konsekwencji.

Ponadto, jak na skradankę przystało, postacie w Calvino Noir nie są maszynami do zabijania. Część z nich nie potrafi nawet nikogo ogłuszyć, a nawet najsilniejszy ze złodziei niewiele wskóra w starciu z kilkoma uzbrojonymi strażnikami.


Obrazek

Kod: Zaznacz cały

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Skopiuj zawartość folderu CODEX do folderu z grą.
5. Graj.

Rozmiar/Total Size (WinRaR): 935 MB
Zawartosc Uploadu: PLIK .ISO, .NFO
Rodzaj Kompresji: .rar
Wersja Jezykowa: Eng
Dane Naprawcze: 3%
Haslo: BRAK

Obrazek

Kod: Zaznacz cały

http://rapidekshare.com/file?id=c341c8682f2449a7b23f63b9c1445f32

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość